WITAJ W ŚWIECIE BRABUS ŁÓDŹ

Od ponad 40 lat rozwijamy i budujemy wysokowydajne supersamochody i przekształcamy pojazdy marki Mercedes-Benz w stylowe, unikalne pojazdy – wyprodukowane w Niemczech. Firma działa do dziś w ponad 100 krajach na całym świecie i jest firmą prowadzoną przez właściciela. 

REKORDOWA INNOWACYJNOŚĆ

Przez cztery dekady BRABUS w pewnym sensie odzwierciedlał osiągi każdego silnika BRABUS: Istnieje potężny popychacz do przodu, który popycha dalej. Zawsze nowe modele. Coraz więcej pojemności, więcej mocy, większy moment obrotowy. Coraz więcej innowacji. Coraz więcej wnętrz, więcej bezpieczeństwa, ekologiczność. Coraz więcej wyłączności. I coraz więcej zapisów.

ZAANGAŻOWANIE W WYDAJNOŚĆ

To pasja do samochodów, zaangażowanie w osiągi, dążenie do perfekcji, dążenie do doskonałości, ale także wyczucie estetyki i funkcjonalności, które zamieniają samochody produkcyjne w samochody BRABUS. To sztuka tworzenia dużych i małych samochodów odzwierciedlających najnowocześniejsze technologie i bezpieczeństwo – za każdym razem. Po prostu najnowocześniejszy. 

W ofercie Auto-Studio Łódź znajdziecie Państwo pełną ofertę produktów Brabus. 

Jako autoryzowany  przedstawiciel marki Brabus zapewniamy fachowe doradztwo techniczne dzięki czemu precyzyjnie dobiorą Państwo produkty dedykowane do wybranego samochodu Mercedes-Benz. 

Wykwalifikowani i przeszkoleni technicy zapewnią Państwu fachowy montaż wybranych elementów w Państwa samochodzie .

Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji

Zadzwoń do Nas

 

>Sprawdź pełną ofertę produktów firmy Brabus <<